KALİTE POLİTİKAMIZ

1918’de, Hacı İbrahim Azizler’in girişimiyle Manisa / Kula’da hayat bulan lezzet serüvenimiz, hem üretim hem de satış hizmetinin sunulduğu küçük bir dükkanda başladı. Baba mesleğini devralan oğul Mehmet ÜNALAN, Kula’da bir süre daha işlettiği dükkanı Salihli’ye taşıma kararı aldı.

Salihli’de de hak ettiği ticari itibarı ve tüketicinin takdirini kazanan Mehmet ÜNALAN, oğulları Şerafettin ÜNALAN ve Ruhi ÜNALAN’a bayrağı devretti. Özenli çalışma, tüketicinin güvenini kazanma hususlarına ayrıca özen gösteren Şerafettin ÜNALAN, kısa zamanda faaliyetlerini genişletti ve 2012’de oğulları Mehmet ÜNALAN ve Gökhan ÜNALAN’ın yenilikçi vizyonları ile MANİSA Salihli Organize Sanayi Bölgesi’nde 7000 dönümlük işletme faaliyete başladı. Bugün, günde 7,5 ton susam işlenen, 4 ton helva üretebilen tesisimiz, genişleyen tüketici portföyü ile, yurtiçi ve yurtdışı taleplerini rahatlıkla karşılayabilecek duruma gelmiştir.

Baba Şerfettin ÜNALAN, 4. Kuşak olan oğulları Mehmet ve Gökhan ÜNALAN ile birlikte, yüzyıllık deneyimi, yenilikçi anlayışıyla harmanlayarak güvenilir bir marka yaratmıştır. Çekirdekten yetişme deyiminin hakkını veren Mehmet ve Gökhan ÜNALAN,genç yaşlarına rağmen üretimde, satışta, lojistikte; kısacası ürünün hammadde halinden tüketicinin sofrasına kadar her alanında 20 senedir emek vermektedir.

4. kuşak olarak, markamız, üretim ağımız, son teknolojiyle elde edilen mamüllerimiz, kapasitemiz ve şubelerimizle, her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz.